studio Perfectbodyanett
0915 839 900kozmetička Anett

Mezobotox - mezoterapia

Mezoterapia je revolučná metóda, ako nežiaduce starnutie zvrátiť a vrátiť svojej pokožke mladistvý a svieži výraz. Pleť sa po ošetrení mezoterapiou napne, je hydratovaná a šťavnatá.

Mezoterapia je ošetrenie, ktoré sa využíva viac ako 50 rokov. Do pleti sa rovnomerne injektuje gél s obsahom vitamínov, výživných látok a nezosieťovanej kyseliny hyalurónovej. Do pokožky sa tak táto vekom ubúdajúca látka opätovne dodá - výsledkom je pružnejšia, hydratovanejšia a sviežejšia pleť. Výsledný efekt je jednotný a dokonale prirodzený.

Priebeh ošetrenia

Po úvodnej konzultácii s lekárom sa na pleť nanesie znecitlivujúci krém. Následne sa za pomoci tenkej malej ihly injektuje potrebné množstvo gélu s obsahom kyseliny hyalurónovej. Gél sa aplikuje rovnomerne do celej oblasti tváre, podľa želania i krku a dekoltu. Po zákroku sa pleť ošetrí špeciálnym balzamom na upokojenie pokožky z rady Teoxane.

Dĺžka ošetrenia zväčša nepresiahne 45 min. vrátane doby pôsobenia znecitlivujúceho krému.

Pokožka je po ošetrení mierne začervenaná s ľahkým opuchom, ktorý za bežných okolností do 20 minút výrazne ustúpi a do jedného dňa úplne odoznie. Ošetrenie nevyžaduje hospitalizáciu ani klienta nevyradí z pracovného kolobehu. 30 minút po ošetrení je dokonca možné naniesť vlastný make-up.

Možné použitie

Výsledky oštrení

Efekt je viditeľný už po prvom ošetrení, najvýraznejší je však až po treťom ošetrení.

Keďže kyselina hyalurónová je telu vlastná látka, prirodzene sa v ňom odbúrava. Rýchlosť odbúravania sa mení v závislosti od rýchlosti metabolizmu organizmu a taktiež od teploty prostredia. Odporúčame preto mezoterapiu opakovať ako pravidelné celkové omladzujúce ošetrenie v cca 3 až 6 mesačných intervaloch. Ošetrenie je možné absolvovať aj príležitostne – po nadmernom vystavovaní pokožky slnku alebo ako prežiarujúce ošetrenie pred dôležitou spoločenskou udalosťou.