studio Perfectbodyanett
0915 839 900kozmetička Anett

SkinBooster Vital Injector - mezoterapia

Svieži a prirodzený vzhľad pleti s dlhodobým efektom

Skinbooster Vital Injector je určený na prirodzené omladenie pleti, ktorý obnovuje hydratáciu a zlepšuje elasticitu kože a kožnej štruktúry, čím dodáva svieži a prirodzený vzhľad.

Ako SkinBooster funguje?

Hlavice prístroja vytvoria podtlak, ktorý jemne vyzdvihne pokožku, takže sa kyselina hyalurónová dostane do presnej hĺbky. Vital Injector sa zásadne líši technicky dokonalým a perfektne riaditeľnými systémom nielen hĺbky aplikácie (až do 5 mm), ale súčasne možno zvoliť dávku aplikovanú v každej z piatich ihličiek na hlavicu. Pokožka je tak ošetrená absolútne rovnomerným rozprestretím účinnej látky po celej ploche. Ďalšou výhodou je súčasné oddialenie vpichu od ciev, takže významne klesá počet modrín.

Priaznivé účinky

Partie tela, ktoré sa ošetrujú

Priebeh ošetrenia

Pred zákrokom je vhodné naniesť krém na znecitlivenie. Ošetrenie je takmer bezbolestné.

Frekvencia a počet ošetrení

Pre celkový dlhotrvajúci efekt SkinBooster sa odporúča postúpiť viac sedení s prestávkou medzi jednotlivými sedeniami podľa stavu Vašej pokožky

Ošetrenie je možné podstúpiť počas celého roka. Odporúčame ošetrenie absolvovať po zime, kedy je pleť presušená, dehydrovaná, matná.

Výsledky ošetrení

Po ošetrení je pokožka ošetrovanej oblasti začervenaná, avšak už na druhý deň je možné použiť make-up.

Výsledky nie sú vidieť hneď po aplikácii, ale asi až 3 týždne po aplikácii, pretože rehydratácia pleti si vyžaduje určitý čas.

Kontraidikácie

Neodporúča sa pri tehotenstve, počas kojenia, počas aktívneho kožného ochorenia a pod.