studio Perfectbodyanett
0915 839 900kozmetička Anett

Fotoomladenie

Zmierňuje viditeľné známky starnutia, navracia pleti hebkosť a sviežosť.

fotoomladenie

Fotoomladenie pulzným svetlom je ucelený proces, ktorý pôsobí na všetky defekty pleti vzniknuté v dôsledku starnutia pokožky. Výsledkom je výrazné dlhodobé zlepšenie kvality pleti, ošetrenie navracia pokožke jemnosť, sviežosť a hebkosť a zmiernenie viditeľných známok starnutia. Ošetrenie fotoomladením zároveň umožňuje zosvetliť pigmentové škvrny, uzavrieť rozšírené póry, odstrániť jazvy po akné a zmierniť rôzne nedokonalosti zpôsobené narušením žiliek a kapilár (drobné červené žilky...).

Fotoomladenie je možné prevdzať ako na tváry, tak na ostatných častiach tela obvyvkle vystavovaných slnku (krk, dekolt a ruky). Fotoomladenie je možné kombinovať s inými ošetreniami ako je mikrodermabrázia, aplikácia AHA kyselín, botoxu, výplní a pod.

Doporučuje sa pred a po ošetrení

Nefajčiť 2 hodiny pred a po ošetrení, 24 hodín po ošetrení sa nelíčiť a nepoužívať parfémované mydlá, 4 týždne pred ošetrením sa výrazne neopaľovať na slnku a ni v soláriu.
Medzi sedeniami sa doporučuje používať prípravky obohatené o vitamín C, kolagén a elastin.
Po ošetrení je nutné používať krémy s UV faktorom minimálne 30 dní.

Priebeh ošetrení

Frekvencia a počet ošetrení

Doporučujeme 3-8 ošetrení. Intervaly medzi jednotlivými ošetreniami 2-3 týždne.

Výsledky ošetrení

Zmiernenie jemných povrchových vrások, zlepšenie textúry a hydratácie pleti, vyhladenie kožného povrchu, zmenšenie viditeľných pórov, zmiernenie pigmentových škvrn. Fotoomladenie tiež odstraňuje jazvičky po akné, uľahčuje hojenie, zjemňuje hrubú mastnú pleť a zmierňuje viditeľnosť červených žiliek.

Kontraindikace

Tehotenstvo, čerstvo opálená pokožka, užívanie liekov proti akné v posledných 6 mesiacoch, epilepsia, alergia na svetlo.