studio Perfectbodyanett
0915 839 900kozmetička Anett

Zábaly proti celulitíde

Bioline Jato

Vysoko kvalitné zábaly vyvinuté tak, aby chránili a rozvíjali krásu tváre a tela, s čo najväčším využitím súčinnosti medzi prírodou a vedeckým výskumom. Obsahujú najmodernejšie aktívne látky získavané z prírodných zdrojov ako sú rastlinné extrakty, výťažky z ovocia, kvetín a aktívne látky z mora.

škoricové zábaly

Škoricový zábal je kozmetická metóda využívaná pri tvarovaní postavy. Cielom metódy je úbytok objemu a celkovému zlepšeniu vzhľadu pokožky postihnutej celulitídou (taktiež kŕčovými a popraskanými žilkami).

parafangové zábaly

Parafango je atomizované morské bahno obohatené oligoelementmi a zmiešaný parafínom, včaka svojim remineralizačným účinkom zvyšuje tok lymfy a urýchľuje vylučovanie toxických látok z nášho tela, má ukĽudňujúce účinky, hĺbkovo čistí a revitalizuje pokožku, zlepšuje krvný obeh. Jeho aplikácia pomáha relaxovať telo a opitmalizuje penetráciu aktívnych látok z ampúl.

telove zabaly

Parafangové ošetrenie môžme zaradiť k telovým ošetreniam body wrappingu, čiže bandážovanie pomocou špeciálnej fólie. Aplikácia zábalu je technicky nenáročná a výsledky sú merateĽné v centimetroch, už po prvom sedení! Ošetrenie má niekoĽko mimoriadne pozitívnych účinkov: reguluje priepustnosť kapilár, pôsobí proti opuchom, pôsobí na rozpúšťanie tukov - lipolýza, ako aj na celulitídu, predovšetkým v edematóznej forme.

Táto metóda umožňuje lokálnu aplikáciu samotne, len na postihnuté časti, čiže formujeme postavu iba na problémových miestach (napr. len stehná, alebo sedacie partie, event. brucho, ramená a pod.)

Už po prvom sedení sa zaznamenajú úbytky v centimetroch. ViditeĽné je aj zlepšenie stavu pokožky pri celulitoch a striach. Pokožka ostáva vynikajúce prekrvená, hladká, napnutá a pevná. K dosiahnutiu optimálnych výslekdov je potrebných aspoň 5 sedení.

Kúru začíname aplikáciou telového peelingu CREMFOLIANT, ktorý odstraňuje odumreté bunky a pripraví pokožku na lepšie prijatie výživných látok z ampúl a parafanga.

telove zabaly

Tak ako naša pokožka nie je rovnaká, tak isto aj naša celulitída bude odlišná. Preto v rámci parafangových zábalov sa prípravky aplikujú po diagnóze stavu pokožky. V prípade edematóznej celulitídy sa používajú ampulky AMINODREN. Jeho komponenty z morských rias stimulujú drenáž, majú protiedémové účinky a sú skôr určené pre ošetrenia zamerané na ubúdane v centimetroch. Extrakt z Guaraná stimulje lipolýzu, gingko bilboa zlepšuje mikrocirkuláciu. V prípade fibróznej celulitídy sa používajú ampulky AMINOCEL A.H.A.- je to sérum s 3% koncentráciou A.H.Akyselín. Odstraňuje keratinizované bunky, zvyšuje elasticitu pokožky, zvyšuje vylučovanie tekutín a toxínov. Rastlinné proteíny a extrakt z kofeínu stimulujú lipolýzu a zlepšujú celulitídu. Vpravovanie ampulky ultrazvukom zvyšuje efektívnosť ošetrenia.

Potom nasleduje nanášanie TEPLÉHO parafanga ANESI. Už samotný pocit tepla je mimoriadne príjemný, hlavne v prípade celulitov, kde na postihnutých miestach je charakteristické zníženie lokálnej teploty pokožky.

zabaly

Parafango je atomizované morské bahno obohatené oligoelementmi a zmiešaný parafínom, včaka svojim remineralizačným účinkom zvyšuje tok lymfy a urýchĽuje vylučovanie toxických látok z nášho tela, má ukĽudňujúce účinky, hĺbkovo čistí a revitalizuje pokožku, zlepšuje krvný obeh. Jeho aplikácia pomáha relaxovať telo a opitmalizuje penetráciu aktívnych látok z ampúl. Morské bahno pomáha vylučovaniu toxínov, má ukĽudňujúce účinky, hĺbkovo čistí pokožku, revitalizuje ju a zlepšuje krvný obeh. Parafín vyvoláva efekt mini-sauny, ktorý sa zvyšuje bandážovaním. Tento efekt odstraňuje produkty metabolizmu, zabezpečuje hydratáciu a vpravovanie ampuliek má dlhotrvajúce účinky, včaka vzniknutej oklúzií.

LIPOAMINOCEL je thermoaktívna multifázová emulzia, ktorá zvyšuje lokálnu mikrocirkuláciu, stimuluje lipolýzu a znižuje zadržanie tekutín.

AMINOFIRM je spevňujúci multifázový krém obohatený kolagénom a elastínom, ktoré spevňujú pokožku a vrátia jej elasticitu.

Ošetrenie presne zapadá aj do koncepie SPA či wellness, preto ho s úspechom používajú tisícky salónov na celom svete.

Parafango sa dá vynikajúce kombinovať aj s ostatnými, prevažne prístrojovými telovými ošetreniami, ako napr. lymfodrenáž, formovanie postavy s prístrojom LPG alebo Rolleticom.