studio Perfectbodyanett
0915 839 900kozmetička Anett

Rádiofrekvencia

DERMOHEAT je prístroj pre ošetrenie pokožky tváre a tela, založený na technológii rádiofrekvencie.

Dermoheat pristroj ponúka účinné riešenie ochabnutej pokožky, celulitídy, pre redukciu lokálne nahromadeného tuku a strií.

Prístroj je nový revolučný rádiofrekvenčný prístroj určený na tvárové a telové ošetrenie. Radiofrekvencia kontrolovateľné vysielaná prístrojom do jednotlivých vrstiev dermis,bez poškodenia epidermis.

Pri ošetrení tela dochádza k napätiu fibróznych vlákien a zvyšuje sa okysličenie tkaniva, čím dochádza k spevneniu pokožky. Zároveň vďaka zvýšenej teplote dochádza k zrýchleniu metabolického cyklu, čo má za následok zmenšenie tukových buniek a viditeľné zlepšenie celulitídy.

Pri tvárovom ošetrení stimuluje a aktivuje fibroblasty, zvyšuje produkciu kolagénu a elastínu. Navracia tak pokožke hebkosť, pružnosť a pevnosť tam, kde ju najviac potrebuje.

Indikácie

vrásky, ochabnutá pokožka, celulitída, lokálne nahromadený tuk, redukcia jaziev, strie, uvolnenie svalstva

Absolútne kontraindikácie

tehotenstvo a kojenie; užívatelia kovových protéz, u kardiostimulátorov, defibrilátorov alebo kardioverzných defibrilátorov; vážne onemocnenia srdca; poruchy zrážanlivosti krvi; kŕčové žily; onemocnenia spojivových tkanív a nervové a svalové onemocnenia; rakovina; implantované zlaté vlákna; poruchy na pokožke ako zánety, infekcie, poranenia, alergie atď.; poruchy citlivosti pokožky; nedávno aplikované kolagenové implantáty