studio Perfectbodyanett
0915 839 900kozmetička Anett

Kozmetika MEDIK8

Hydr8 Day pre normálnu až suchú pokožku

Potrebujete rozžiariť a hydratovať svoju pokožku? Chcete, aby bola Vaša pokožka chránená pred nepriaznivými vplyvmi okolia? Ako už napovedá názov nového radu, Hydr8 ™ Day pre normálnu až suchú pokožku obsahuje špeciálnu ľahkú hydratačnú formulu pre hydratáciu pokožky. Vďaka účinným látkam podporuje tvorbu kolagénu a spomaľuje proces starnutia.

Vďaka nášmu patentovanému ectoinovému komplexu Pre-SPF ® kombinuje tento ľahký hydratačný krém vitamín A palmitát na podporu tvorby kolagénu, enzýmový antioxidant superoxiddismutázu a magnety udržujúce vlhkosť Moisture Magnets ™. Luxusná hydratačná receptúra so širokospektrálnou slnečnou ochranou za účelom komplexnej ochrany a hydratácie buniek, obmedzuje výskyt jemných vrások a znižuje výskyt prejavov starnutia.

Účinky

Výhody

Určené pre

Zloženie

Obsah balenia

Návod na použitie

Ráno, po čistení pokožky a použití Medik8 preventívnych či korekčných produktov, naneste malé množstvo Hydr8 Day na tvár, krk a dekolt. Vyhnite sa horným a dolným viečkam a perám. Nanášajte ľahkými ťahmi smerujúcimi nahor, pred použitím opaľovacieho krému či make-upu nechajte vstrebať.