studio Perfectbodyanett
0915 839 900kozmetička Anett

Kozmetika MEDIK8

Hydr8 Night

Pre starostlivosť o pokožku v priebehu noci bol špeciálne vyvinutý hydratačný krém Hydr8 Night. Vyživujúca krémová receptúra s resveratrolom zastavuje proces starnutia pleti, vyhladzuje vrásky a pleť hydratuje. Tá je po prebudení osviežená, hydratovaná, žiarivá a rozjasnená.

Hydr8 Night je nočný hydratačný krém pre dlhovekosť buniek s resveratrolom. Táto ľahká a napriek tomu vyživujúca krémová receptúra bola špecificky vyvinutá na podporu vlhkosti a jasu pleti v priebehu noci a je obohatená o resveratrol - účinný antioxidant, ktorý je často označovaný ako molekula "dlhovekosti" buniek. Medik8 používa profesionálnu silu účinného antioxidantu resveratrolu, získavaného z Krídlatky japonskej, ktorý je oveľa viac koncentrovaný, ako pri jeho získavaní z hrozna. Resveratrol predstavuje novú triedu aktívnych ingrediencií. Hydr8 Night tiež využíva vysoko koncentrovaný beta-glukán a rôzne botanické výťažky na podporu nočného vyhladzovania vrások a upokojenia pleti. Unavená, matná pleť sa prebudí osviežená, hydratovaná, žiarivá a rozjasnená.

Účinky

Výhody

 • Určené pre

  Zloženie

  Obsah balenia

  Návod na použitie

  Používajte 1x denne, večer po čistení pokožky. Malé množstvo naneste do oblasti tváre a krku. Nenanášajte do oblasti očného okolia.

  <>Používajte najskôr Hydr8 ™ B5 Sérum, potom aplikujte Hydr8 ™ Night. Ak chcete dosiahnuť maximálny efekt, zmiešajte s Retinol 40 Boost alebo inými Medik8 sérami.