studio Perfectbodyanett
0915 839 900kozmetička Anett

Kozmetika MEDIK8

r-Retinoate

Tento super jemný hydratačný krém predstavuje skutočný prielom v anti-ageing starostlivosti o pleť. Redukuje všetky známky starnutia pleti. Prvé výsledky sú viditeľné už po 4 týždňoch. Predstavuje Ferrari medzi prípravkami proti vráskam!

Medik8 r-Retinoate® má jemnú krémovú konzistenciu s veľmi ľahkou a príjemnou vôňou. Je nemastný, rýchlo sa vstrebáva, dôkladne hydratuje a hlavne rieši všetky známky starnutia pleti. r-Retinoate predstavuje skutočný prielom v starostlivosti o starnúcu pleť.

Zapuzdrená aktívna látka retinyl retinoate obsiahnutá v produkte je patentovaná a Medik8 má celosvetovo výhradné právo k jej používaniu vo svojich produktoch. Retinyl retinoate je niečo pre vedu úplne nového. Ide o špeciálnu molekulu vytvorenú spojením kyseliny retinovej a retinolu. Táto kombinácia prináša niekoľkonásobné zlepšenie výsledkov bez podráždenia pleti:

Je mnohonásobne silnejší ako retinol, až 8x viac stimuluje tvorbu kolagénu, čím redukuje vrásky.

Nespôsobuje podráždenie pleti, preto je určený pre všetky typy pleti vrátane citlivej.

Na slnku nestráca svoju účinnosť, preto môže byť používaný ráno aj večer (cez deň je nutné aplikovať prípravok s SPF faktorom).

Viditeľne redukuje pigmentáciu.

Pracuje rýchlo. Väčšina klientov vidí výrazné výsledky už za 6 týždňov.

Prispieva k zdravému vzhľadu pleti, redukuje rôzne nedokonalosti.

r-Retinoate® je neuveriteľne stabilný a v kombinácii s obsiahnutým vitamínom C a vitamínom E vykazuje pozoruhodnú účinnosť pri redukcii jemných vrások a rýh. Pleť vyzerá hladká a rozjasnená, a to už po 6 týždňoch. Výsledky sa potom naďalej zlepšujú. Výsledného efektu je dosiahnuté po približne 12 týždňoch používania.

Účinky:

Výhody:

Určené pre:

Všetky typy pleti, vrátane citlivej

Zloženie (Hlavné účinné látky):

Návod na použitie:

r-Retinoate bol vyvinutý na použitie ráno a večer. Ráno a/alebo večer po očistení pleti naneste malé množstvo (2-3 pumpičky) na oblasť tváre, krku a dekoltu a rovnomerne rozotrite. Ak nanášate ráno, odporúčame po vstrebaní aplikovať krém s ochranným SPF faktorom. Pri aplikácii večer nechajte vstrebať a v prípade potreby môžete naniesť hydratačný nočný krém.

Obsah balenia: 50 ml