studio Perfectbodyanett
0915 839 900kozmetička Anett

Kozmetika Phyris skin result

Luxesse Rich

Bohatá luxusná 24h starostlivosť s trojitým efektom.

Prémiová starostlivosť s trojitým efektom a overeným pôsobením proti starnutiu pleti.

Každý deň je vzácny. Každý deň má svoje magické čaro. Niektorí ľudia tomu hovoria luxus. Pre ostatných je to úchvatný pocit zaobchádzanie so sebou ako s niečím mimoriadnym. Hlboké ponorenie sa do zvodného sveta senzuálnych pôžitkov. Prežívanie neopakovateľných momentov a úžasného potešenia z nich. Pocit ľahkého dotyku luxusu a zážitok z jeho prítomnosti Vám prináša krém krémov ... Luxesse

Hneď od prvého okamihu je vaša pokožka jemne pohladená týmto luxusne jemným 24-hodinovým krémom s jeho štedrým a drahocenným obsahom. Luxesse čelí príznakom starnutia s novým unikátnym viacnásobným účinkom.

Ihneď po aplikácii krému s obsahom čiernej perly od Tahiti je Vaša pleť vypnutá a zvnútra spevnená. Nano HYALURON znižuje tvorbu a hĺbku jemných vrások a postupne ich odstraňuje, takže vaša pleť je pevná a má svieži vzhľad. Už po niekoľkých dňoch bežného používania špeciálnej aktívne zložky redukujú mimické vrásky a vedú k hladkej pleti. Pri pravidelnom použití viac ako 90 dní dôsledný anti-aging komplex obsiahnutý vo výrobku, vytvára pevnejšie kontúry Vašej pleti a v dlhodobom horizonte pomáha, aby aj náročná pleť bola pevná a vyzerala luxusne.

APLIKÁCIA

Na dokonale vyčistenú pleť a po aplikácii SOMI podľa vášho výberu, aplikujte LUXESSE na tvár, krk a dekolt ráno a / alebo večer.

ÚČINNÉ LÁTKY

Tahitská perla, kyselina hyaluronová, extract z čínskej huby Tremelalles, skvalén.