studio Perfectbodyanett
0915 839 900kozmetička Anett

Kozmetika Phyris skin result

Luxesse Vision Eye Lift

Luxusný protivráskový očný krém s výťažkami z čiernej perly.

Táto prémiová starostlivosť pohladí vašu pleť drahocenným a exkluzívnym zložením.

Keď vaše oči vyzerajú unavené, tak vyzerá unavená celá vaša osobnosť. To je dôvod, prečo je potrebná intenzívna starostlivosť tejto špeciálnej oblasti. LUXESSE predstavuje výnimočné trio produktov so skvelými parametrami a LUXESSE VISION EYE LIFT je jedným z nich.

LUXESSE VISION EYE LIFT je očný krém s delikátnym extraktom z čiernej perly získavanej na Tahiti. Rýchly liftingový a spevňujúci účinok. Ultra jemná textúra poskytuje starostlivosť 2v1, krátky, stredný a dlhodobý účinok spevnenie bunkovej štruktúry a vyhladzujúci liftingový efekt pokožky okolo očí. Upokojí a chráni očné okolie po náročnom strese, proti vonkajším nežiaducim vplyvom a voľným radikálom. Vrásky a jemné línie oka sú výrazne redukované, pôsobíte pestovane a luxusne.

APLIKÁCIA

Otvorte krém jemným zatočením doprava a stlačte pumpu.

Aplikujte ráno a / alebo večer po dôkladnom odlíčení očného okolia a rias použitím EYE MAKE UP REMOVER GEL. Po aplikácii SOMI aktivátora aplikujte 1 dávku očného krému a jemným vklepávaním vmasírujte.

Náš typ: Pre dosiahnutie lepšieho efektu môžete očný krém použiť ako krémovú očnú masku, nechajte pôsobiť v silnejšej vrstve celú noc, alebo po 10-15 minútach zvyšky odstráňte HYDRO tonicom.

UPOZORNENIE: Neaplikujte priamo do očí.