studio Perfectbodyanett
0915 839 900kozmetička Anett

Kozmetika MEDIK8

r-Retinoate

Tento super jemný hydratačný krém predstavuje skutočný prielom v anti-ageing starostlivosti o pleť. Redukuje všetky známky starnutia pleti. Prvé výsledky sú viditeľné už po 4 týždňoch. Predstavuje Ferrari medzi prípravkami proti vráskam!

Super antioxidačné sérum C-Tetra®

Revolučné ultrastabilné sérum s vitamínom C, ktoré pomáha bojovať proti poškodeniu pokožky vyvolanom pôsobením slnka, pomáha spustiť produkciu kolagénu, pomáha redukovať erytém, zvyšuje elasticitu kože a jej hustotu, zlepšuje štruktúru pokožky a rozjasňuje pleť.

Vitamínové sérum Retinol 3 TR

Vitamínové sérum obsahujúce Retinol a Tokoferol je ideálnym prípravkom na nočnú starostlivosť. Pokožku počas noci dokonale vyživí, rozjasní a zredukuje jemné vrásky. Tento prípravok vyhral Silver Aesthetic Award (strieborné miesto) za najlepšie predávaný maloobchodný produkt vo Veľkej Británii.

Retinol 40 Boost

Chcete si nastaviť hodnotu Retinolu podľa svojho gusta? Nestačí vám už koncentrácia 0,3% alebo naopak chcete začať s nižšou koncentráciou? Máme pre vás veľmi koncentrované sérum (4.0% Retinol), ktoré si podľa ľubovôle môžete zmiešať so svojím bežným hydratačným prípravkom a dopriať tak svojej pokožke starostlivosť s Retinolom.

Retinol Eye TR

Účinok Retinolu pre redukciu vrások bol dokázaný mnohými štúdiami. Pokožka na našej tvári je však rôzne tenká a preto aj sérum pre starostlivosť o očné okolie vyžaduje špeciálnu koncentráciu. Retinol Eye TR s obsahom 0,1% Retinolu zlepšuje vzhľad už vzniknutých jemných rýh a vrások v očnom okolí. Dochádza tiež k celkovému zlepšeniu pokožky, k jej rozjasneniu a k dosiahnutiu mladšieho vzhľadu.

Hydr8 Day pre normálnu až suchú pokožku

Potrebujete rozžiariť a hydratovať svoju pokožku? Chcete, aby bola Vaša pokožka chránená pred nepriaznivými vplyvmi okolia? Ako už napovedá názov nového radu, Hydr8 ™ Day pre normálnu až suchú pokožku obsahuje špeciálnu ľahkú hydratačnú formulu pre hydratáciu pokožky. Vďaka účinným látkam podporuje tvorbu kolagénu a spomaľuje proces starnutia.

Hydr8 Night

Pre starostlivosť o pokožku v priebehu noci bol špeciálne vyvinutý hydratačný krém Hydr8 Night. Vyživujúca krémová receptúra s resveratrolom zastavuje proces starnutia pleti, vyhladzuje vrásky a pleť hydratuje. Tá je po prebudení osviežená, hydratovaná, žiarivá a rozjasnená.